Риб'ячий жир (рідкий) для дітей Nordic Naturals (Children's DHA) зі смаком полуниці відгуки
Риб'ячий жир (рідкий) для дітей Nordic Naturals (Children's DHA) зі смаком полуниці відгуки
Щоб додати відгук, будь ласка зареєструйтеся або увійдіть
Написати відгук
Ваш відгук додано
18 відгуків для Риб'ячий жир (рідкий) для дітей Nordic Naturals (Children's DHA) зі смаком полуниці
Владислав
05 березня 2024 20:00
эту омегу нам посоветовал педиатр для улучшения работы мозга ребёнка. здесь хорошая дозировка в составе ,подходит для детей и от одного года. Обладает приятным клубничным вкусом, запах рыбы не чувствуется, ребёнок кушает с удовольствием
Вам допоміг цей відгук?
Роман
25 вересня 2023 20:19
Вкусная и отличная омега для детей. Хороший препарат по качеству за свои деньги. Работает. Постороннего запаха у упаковки или же продукта нет. При профилактике незаменима.
Вам допоміг цей відгук?
Карина
28 липня 2023 07:01
Як не намагалася раніше ввести омегу, син (1р 10м) не пив у жодному вигляді. Зважилася на замовлення цього бада. У чистому вигляді пити не став, розводжу з молоком 1ч.л., випиває із задоволенням. Даю вранці, разом із вітаміном Д, перед сніданком. Відмінно зміцнює імунітет, допомагає у розвитку мозку. Перенесли ковид, вся сім'я хворіла близько 2х тижнів, син прохворів із симптомами 2 дні.
Вам допоміг цей відгук?
Ірина
13 липня 2023 17:04
мої діти п'ють із задоволенням! смак полуниці, молодшому 1,5 року та старшому 4 роки, вранці даю перед садочком! молодший вже ясно вимовляє слова, старший рідко почав хворіти. дуже задоволена. зараз омега дітям дуже необхідна! особливо коли віруси всюди. виробник зробив препарат на совість
Вам допоміг цей відгук?
Ольга
24 червня 2023 21:31
Хотела бы поделится своим мнением о продукте. Качество отменное. Только натуральные ингредиенты в составе. Вкус немного напоминает рыбу, но лишь отдаленно. Очень легко в использовании, просто добавляю в еду пол чайной ложки. Для дочки продукт стал полезным, улучшился аппетит даже.Сон стал крепче. Результатом довольна
Вам допоміг цей відгук?
Мілана
14 червня 2023 20:32
Корисна омега зі збалансованим вмістом корисних кислот. Упаковка надійна, добре зберігає свій вміст. Дитина спокійно вживає її щодня)
Вам допоміг цей відгук?
Сніжана
12 червня 2023 21:54
Непогана омега, на запах приємна, смак не гидкий. дітки п'ють. Зручна рідка форма для дітей, навіть від 1 року. Нам дуже подобаються!
Вам допоміг цей відгук?
Анна
18 травня 2023 08:00
Купила однорічному синові. Чудова омега. Дуже багато читала відгуків та вибрала омегу саме цього рідкого вигляду, бо маленький ще не вміє пити капсули. Омегу приймаємо після їжи, вже помітний ефект. Почало рости волосся і нігті. Смак полуниці особливо не помітний, є лише запах. Раджу
Вам допоміг цей відгук?
Кіра
07 травня 2023 22:20
Чудова омега. Якість на висоті. Смак терпимий, син 6 років без проблем п'є щоранку. За спостереженнями, з моменту прийому, став рідше хворіти. Упаковка скляна, брала одразу 237 мл, вистачає надовго. Загалом ми задоволені.
Вам допоміг цей відгук?
Наталя
04 травня 2023 16:51
Дуже люблю омегу цієї фірми. Дитина п'є її із 3 років, курсами, як прописав лікар. Беру не вперше. Смак риб'ячого жиру звичайно присутній трохи, але моя вибаглива дитина в їжі її п'є. Позитивна динаміка та зміни у дитини присутні)
Вам допоміг цей відгук?

