Ми знаходимось
Київ вул. Євгена Сверстюка 21, прим. 103
Пн-Пт. з 9:00-19:00
Сб-Нд з 10:00-18:00
Обід з 13:00 до 14:00
КАТАЛОГ ТОВАРІВ
Знижки
Біодобавки
Вітаміни та мінерали
Трави
Фітосвічки
Кошик0
Товари в кошику
кошик пустий
0КошикПусто0 грн.
Товари в кошику
кошик пустий
0КошикПусто0 грн.
Товари в кошику
кошик пустий

Риб'ячий жир (рідкий) для дітей Nordic Naturals (Children's DHA) зі смаком полуниці відгуки

Риб'ячий жир (рідкий) для дітей Nordic Naturals (Children's DHA) зі смаком полуниці відгуки
4.89 з 5 зірок
- середня оцінка покупців
16 Відгуків
2 Відгука
0 Відгуків
0 Відгуків
0 Відгуків
4.89
Залишіть відгук про цей товар
Щоб додати відгук, будь ласка зареєструйтеся або увійдіть
Написати відгук
Оцінити товар
Додайте фотоабо перетягніть їх сюди (до 10 фото)
Ваш відгук додано
18 відгуків для Риб'ячий жир (рідкий) для дітей Nordic Naturals (Children's DHA) зі смаком полуниці
В
05 березня 2024 20:00
5.0
эту омегу нам посоветовал педиатр для улучшения работы мозга ребёнка. здесь хорошая дозировка в составе ,подходит для детей и от одного года. Обладает приятным клубничным вкусом, запах рыбы не чувствуется, ребёнок кушает с удовольствием
Відповісти
Вам допоміг цей відгук?
Р
25 вересня 2023 20:19
5.0
Вкусная и отличная омега для детей. Хороший препарат по качеству за свои деньги. Работает. Постороннего запаха у упаковки или же продукта нет. При профилактике незаменима.
Відповісти
Вам допоміг цей відгук?
К
28 липня 2023 07:01
5.0
Як не намагалася раніше ввести омегу, син (1р 10м) не пив у жодному вигляді. Зважилася на замовлення цього бада. У чистому вигляді пити не став, розводжу з молоком 1ч.л., випиває із задоволенням. Даю вранці, разом із вітаміном Д, перед сніданком. Відмінно зміцнює імунітет, допомагає у розвитку мозку. Перенесли ковид, вся сім'я хворіла близько 2х тижнів, син прохворів із симптомами 2 дні.
Відповісти
Вам допоміг цей відгук?
І
13 липня 2023 17:04
5.0
мої діти п'ють із задоволенням! смак полуниці, молодшому 1,5 року та старшому 4 роки, вранці даю перед садочком! молодший вже ясно вимовляє слова, старший рідко почав хворіти. дуже задоволена. зараз омега дітям дуже необхідна! особливо коли віруси всюди. виробник зробив препарат на совість
Відповісти
Вам допоміг цей відгук?
О
24 червня 2023 21:31
5.0
Хотела бы поделится своим мнением о продукте. Качество отменное. Только натуральные ингредиенты в составе. Вкус немного напоминает рыбу, но лишь отдаленно. Очень легко в использовании, просто добавляю в еду пол чайной ложки. Для дочки продукт стал полезным, улучшился аппетит даже.Сон стал крепче. Результатом довольна
Відповісти
Вам допоміг цей відгук?
М
14 червня 2023 20:32
5.0
Корисна омега зі збалансованим вмістом корисних кислот. Упаковка надійна, добре зберігає свій вміст. Дитина спокійно вживає її щодня)
Відповісти
Вам допоміг цей відгук?
С
12 червня 2023 21:54
5.0
Непогана омега, на запах приємна, смак не гидкий. дітки п'ють. Зручна рідка форма для дітей, навіть від 1 року. Нам дуже подобаються!
Відповісти
Вам допоміг цей відгук?
А
18 травня 2023 08:00
5.0
Купила однорічному синові. Чудова омега. Дуже багато читала відгуків та вибрала омегу саме цього рідкого вигляду, бо маленький ще не вміє пити капсули. Омегу приймаємо після їжи, вже помітний ефект. Почало рости волосся і нігті. Смак полуниці особливо не помітний, є лише запах. Раджу
Відповісти
Вам допоміг цей відгук?
К
07 травня 2023 22:20
5.0
Чудова омега. Якість на висоті. Смак терпимий, син 6 років без проблем п'є щоранку. За спостереженнями, з моменту прийому, став рідше хворіти. Упаковка скляна, брала одразу 237 мл, вистачає надовго. Загалом ми задоволені.
Відповісти
Вам допоміг цей відгук?
Н
04 травня 2023 16:51
5.0
Дуже люблю омегу цієї фірми. Дитина п'є її із 3 років, курсами, як прописав лікар. Беру не вперше. Смак риб'ячого жиру звичайно присутній трохи, але моя вибаглива дитина в їжі її п'є. Позитивна динаміка та зміни у дитини присутні)
Відповісти
Вам допоміг цей відгук?